Uncategorized

Mspy ücretsiz apk

mspy ücretsiz apk

Bağlantıya bastığınızda, fiyatlandırma tablosunun yanı sıra ek bilgilerin sağlandığı mSpy Türkiye ana sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Lisansların, satın alma sırasında seçtiğiniz süre boyunca geçerli olacağına dikkat etmeniz önemlidir.

Birkaç çeşit lisans vardır: Ayrıca, telefon casus programı satın almayı seçerseniz üç tür abonelik sürümü var: Temel fark, izleme özelliklerindedir. Ayrıca, jailbreaksiz iPhone casus yazılım için de size daha fazla özellik sunar. Sürüm ile lisans süresi arasında seçim yapmanız gerekecek. Burada mSpy uygulamasının satın alma işlemini görebilirsiniz.

Mspy ücretsiz apk

Ekranın üst kısmında, şunları görebilirsiniz: Yukarıda, satın alma işlemini gerçekleştirmeniz için doldurmanız gereken temel bilgileri görebilirsiniz. Herhangi bir çevrimiçi ürünü satın almak istiyorsanız bu bilgiler standarttır ve isim, adres, ülke, kart numarası ve satın alma yöntemleri gibi bilgileri içerir. Siparişiniz artık gönderildi ve yapmanız gereken bir sonraki şey, e-postanızı kontrol etmek. Ayrıca, şimdi bunun özel bir zorunluluk olduğunu da belirtmeliyim.

Bu ödeme yöntemlerinden herhangi birini seçerseniz, dünyanın her yerinden istediğiniz zaman yazılım satın alabilirsiniz.


  • 5 Basit Adımda mSpy APK Nasıl İndirilir? mSpy Giriş?
  • Ücretsiz Mspy - Casus Telefon Dinleme.
  • google chrome arama geçmişi görüntüleme;

Bir dakikadan kısa bir süre içinde, mSpy login bilgilerini içeren bir onay e-postası alacaksınız. Bazen bu bilgileri bulamayabilirsiniz çünkü e-posta filtresi bunları gereksiz veya çöp kutusuna gönderiyor. Bu e-postayı bulamıyorsanız, gereksiz -spam- ve çöp kutusunu kontrol ettiğinizden emin olun.

WhatsApp izlemek için ücretsiz Android casus App APK indir

Sadece birkaç saniyede, yazılımın, hedef cep telefonuna nasıl indiğini göreceksiniz. Hedef telefonlar şöyle olabilir: Bu kayıtları ayrıntılı olarak görüntülemek için uygulama içinden Tarayıcıdaki Kontrol Panelini açmanız gerekecek. İleride, bütün mLite özelliklerinin olduğu tam Kontrol Panelini mobil tracker içerisine ekleyeceğiz. Aynı zamanda, uygulamanızdaki aile haritasında coğrafi çevreleme ve GPS takibi yapılabilmektedir. Yükleme Bu mobil aile takipçisini yüklemek kolay ve oldukça hızlıdır. Birkaç dakika içinde kurmanıza yardımcı olacak detaylı bir rehberimiz bulunmakta.

WhatsApp izlemek için ücretsiz Android casus App APK indir

Yükleme işleminin Ebeveyn ve Çocuk telefonunu kapsadığını unutmayın. Dolayısıyla çocuklarınız cihazlarına bir mobil tracker yüklediğinizi bilecek. Artık mLite uygulaması çapraz platform destekli, böylece Android cihazınızdan çocuğunuzun iPhone cihazını izleyebilirsiniz!

Bunun tersini de yapabilirsiniz, ebeveyn kontrol uygulamamızı App Store'den de kontrol edin. Sorularınız olursa, e-posta ile support mspyonline.

İKeyMonitor ücretsiz Android casus App APK indir

Kullanılabilirlik iyileştirmeleri Yeni tarifeler. Web sitesini ziyaret edin. Aile Konum Belirleyici, uzaktayken ailenizin güvende olduğunu bilmenizi sağlar. Anti Spy Mobile Free. Yenilikler Ücretsiz için 2 farklı telefon veya tablet üzerinde aynı hesabı kullanabilirsiniz Web-!